
Alles wat je moet weten over de Pacific Crest Trail (PCT)
Wil jij meer weten over de Pacific Crest Trail? In deze blog lees je alles van A – Z over de PCT in het Nederlands. Wat wil jij weten over de PCT..
Wil jij meer weten over de Pacific Crest Trail? In deze blog lees je alles van A – Z over de PCT in het Nederlands. Wat wil jij weten over de PCT..
Ben jij van plan om een trektocht te gaan maken? Jouw trektocht goed voorbereiden doe je dan door deze blog te lezen. Hier lees hoe je dit doet in 10 stappen.
Ben jij sinds kort aan het wandelen geslagen en wil je meer dan een dagwandeling? Beginnen met een trektocht is dan een goed idee. Omdat je misschien niet goed weet waar je moet beginnen heb ik een aantal mooie tips voor je op een rijtje gezet.
Waarom zou je wel inlegzolen in jouw wandelschoenen dragen. Maar ook waarom zou jij niet kiezen voor inlegzooltjes. Misschien ken je het. Je hebt eigenlijk…
Wil jij tips voor een leuke training wanneer je traint voor een meerdaagse trektocht? Hier de tips en hoe jij je optimaal kan voorbereiden. Ontdek zelf of deze tips voor jou ook werken.
Door de provincie Gelderland ben ik gevraagd om de komende vier weken handige tips te geven aan al hun werknemers. Graag deel ik deze tips ook met jou. Van schoenen tot aan de wandeltechniek. Ik geef je in deze blog kleine handige tips.
Moet ik sportief zijn om te wandelen is iets dat veel mensen zich afvragen. Ik vind deze vraag niet terecht, ik beantwoord deze vraag daarom graag met een wedervraag: wat is voor jouw sportiviteit? Wandelen brengt rust en ontspanning. Als jij vaak wandelt dan kan jij gemakkelijker lange afstanden lopen.
Geen spam, maar wel winacties, nieuwste blogs en meer..
Samen met mijn vader loop ik de Coast to Coast walk. Per dag beschrijf ik wat we hebben meegemaakt en wat er zo bijzonder is aan deze route. Vandaag stond de etappe van Ennerdale Lake naar Borrowdale op de planning. Het thema van vandaag: ‘’Een halve meter sneeuw’’
Na 6 seizoenen is het tijd voor heel wat anders: Hunted in to the wild. In deze blog vertel ik je alles over dit programma en krijg je mooie insiders over Hunted in to the wild!
Dorien verteld over haar eerste meerdaagse tocht: de Laugavegur trail. Ze geeft tips en inzichten over deze prachtige route is Ijsland.
Ik sprak met Erin van At_Worlds_End en zij had het over: Hike you own hike, maar wat houd dit eigenlijk in en waarom hoor je deze term steeds vaker?
Ik Wil Hiken is dé plek waar je terecht komt wanneer je opzoek bent naar alle informatie over hiking & outdoors. Ik ben Rick en neem je graag mee op pad. Dit doe ik doormiddel van een online outdoor cursus. Maar ook organiseer ik hiking reizen in binnen- en buitenland. Ik help jou doormiddel van kennis en ervaring om nog steviger in je wandelschoenen te staan. Neem gerust contact op met mij met al je outdoorvragen