Terug lezen | Rick en Laura in Hunted into the Wild
We mogen eindelijk vertellen dat we hebben gewonnen. Dat hebben we gedaan bij een paar kranten. Lees hier de artikelen terug.
We mogen eindelijk vertellen dat we hebben gewonnen. Dat hebben we gedaan bij een paar kranten. Lees hier de artikelen terug.
Wil jij weten hoe wij ons hebben voorbereid op Hunted in to the wild? In inside the hunt vertel ik je meer over onze vlucht.
Als deelnemers van Hunted in to the wild vertellen wij graag meer over onze vlucht. In deze blog meer over wat wij eten tijdens Hunted.
Hunted in to the Wild was echt een avontuur. Maar ook de voorbereiding was ook leuk, bekijk hier wat wij meenamen tijdens onze vlucht.
Tijdens Hunted in to the Wild droegen wij andere schoenen dan anderen. Waarom deden we dit en wat voor soort schoenen zijn het? In deze blog lees je alles over de keuze voor trailrunners tijdens onze vlucht.
Wij kunnen enorm veel leren van defensie. Tijdens deze blog vertel ik wat jij mee kan nemen voor tijdens je eerstvolgende hike.
Wil jij meer weten over Hunted in to the Wild? Tijdens inside the hunt geef ik je een beetje achtergrondinformatie over deze nieuwe serie. Leer over navigeren met kompas of telefoon.
Wil jij meer inside info over onze vlucht tijdens Hunted into the Wild? Iedere dinsdag dat wij er nog inzitten geef ik je een beetje…
tijdens Hunted, maar was dat wel zo veilig? In deze blog geef ik je verschillende manieren om water te zuiveren.
Na 6 seizoenen is het tijd voor heel wat anders: Hunted in to the wild. In deze blog vertel ik je alles over dit programma en krijg je mooie insiders over Hunted in to the wild!
Geen spam, maar wel winacties, nieuwste blogs en meer..
Ik heb besloten om samen met mijn vader de Coast to Coast te gaan lopen. Een trail van meer dan 302 kilometer die door drie nationale parken trekt. Dag 4 van de Coast to Coast walk lopen wij de etappe tussen Paterdale en Shap. Het thema van vandaag: ‘’Tranen laten om verkeerde keuzes.’’
Waar komt het begrip moeilijke voeten vandaan, en hoe kan jij er iets tegen doen? Hoe behandel jij jouw voeten met zorg voor en na een wandeling? In deze blog lees je er meer over..
Voor Camelbak mocht ik de SnoBlast 22 Hydration Pack uitproberen. Tijdens een wintersport reis naar Meribel (Les 3 Vallées) testte ik deze rugzak uitvoerig. Dit zijn mijn bevindingen:
De magie van paddenstoelen, het houdt ons al sinds de oertijd in de greep. De maya’s experimenteerden al met paddenstoelen en tegenwoordig willen we steeds meer leren over eten uit de natuur. Dus was dit het uitgelezen moment om met Reinier de Paddenstoelenman een mooie podcast op te nemen.
Ik Wil Hiken is dé plek waar je terecht komt wanneer je opzoek bent naar alle informatie over hiking & outdoors. Ik ben Rick en neem je graag mee op pad. Dit doe ik doormiddel van een online outdoor cursus. Maar ook organiseer ik hiking reizen in binnen- en buitenland. Ik help jou doormiddel van kennis en ervaring om nog steviger in je wandelschoenen te staan. Neem gerust contact op met mij met al je outdoorvragen